• Свеж
Tingting1992 Ashtrays Керамички Ashtray Дома Внатрешни Работи Канцеларија Ashtray Десктоп Градина Тераса Декоративни Ashtray Ashtray Отворено (Боја : Б)

Tingting1992 Ashtrays Керамички Ashtray Дома Внатрешни Работи Канцеларија Ashtray Десктоп Градина Тераса Декоративни

DEN 1176.48
Достапно е за нарачката

Стока

Тоа не апсорбира и нема непријатна миризба-таа е отпорна на производи за чистење во споредба со слични предмети. ★На ashtray се направени од керамички, На површина е обработена со посебни, стаклен со рака, кој го направи ashtray мазна,Лесна да се расчисти со вода за перење. ★Големина : 14.5 cm*4.6 cm. ★Ashtray има три бразди во отворањето, кои можат да ви помогнат привремено да се стави долу на цигари и слободни вашите раце. ★Погодни за спални соби, дневни соби, балкони, надвор, бар, тераса, компанија, кафуле, хотел.По приемот на стоката, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail и ние ќе ви одговори што immediately Prompt : 1. Поради различни светлина и снимање агол, не може да биде благо, хроматските аберации, ве молиме да се разбере.2. Ве молиме потврдете го боја пред купување.Производ фотографии не се вклучени производи, освен производите.3. Рачно мерење на големината, може да има некои мали грешки, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.4. Добредојдени да ги споделат и повратни информации, ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе ги реши овие проблеми, како е можно поскоро.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата