• Свеж
Gugxiom Tabletop Послужавник, Гроздобер Практични Паб Ashtrays Исклучителна Издржливи Метална за Домашна Декорација(Античките едб)

Gugxiom Tabletop Послужавник, Гроздобер Практични Паб Ashtrays Исклучителна Издржливи Метална за Домашна Декорација(Античките

DEN 2311.20
Достапно е за нарачката

Стока

Направен од висок квалитет на цинк легура материјал, издржлив и долг животен век.Деликатна изработка, добар подарок за пријателите или себе си.Ретро и гроздобер ashtray, таписерии и убава.Достапен во две бои за избор : Бакар и Антички Калај.Погоден за пури или цигари, кој е практичен и удобен.Функција : 1. Ретро и гроздобер ashtray, таписерии и beautiful2. Погоден за пури или цигари, кој е практичен и convenient3. Деликатна изработка, добар подарок за пријателите или yourself4. Направен од висок квалитет на цинк легура материјал, издржлив и долго услуга life5. Достапен во две бои за избор : Бакар и Антички Tin Specification : Предмет Тип : Ashtray Material : Цинк alloy Diameter : Прибл. 10см / 3.9 in Height : Прибл. 3.6 cm / 1.4 во Пакет Листа : 1 x Ashtray.

Особините

Item Type:
 AshtrayMaterial
Diameter:
Approx. 10cm / 3.9in
Height:
Approx. 3.6cm / 1.4in
Package List:
1 x Ashtray :

Најдобрите понуди во категоријата