• Свеж
ONN ONC16WA007 Flex 2 Бенд Пинк

ONN ONC16WA007 Flex 2 Бенд Пинк

DEN 181.20
Достапно е за нарачката

Стока

Оваа обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови.На refurbishing процес вклучува функционалност тестирање, основните средства за чистење, инспекција, и пакување.Производот бродови со сите релевантни додатоци, и може да пристигне во генерички кутија.ONN FLEX 2 RPL BND Тока Б.К.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата