• Свеж
Ноктите Вежба Битови во Собата,4PCS Дијамант Вежба Битови на доградба на Акрилни Нокти Датотека Битови Cuticle Вежба Малку 3/32 Инчен Efile Помине Малку парична Казна Ронки ?

Ноктите Вежба Битови во Собата,4PCS Дијамант Вежба Битови на доградба на Акрилни Нокти Датотека Битови Cuticle

DEN 246.96
Достапно е за нарачката

Стока

ВИСОК КВАЛИТЕТ : ноктите вежба битови во собата е направен со супериорен волфрам челик материјал, тешко носи и издржливи.Dissipates топлина ефикасно, овие делови не се гори топла по долго време е користење.Рѓа отпорни, како и без затнување на ноктите.ГОЛЕМИНА : За 2.35 мм дијаметар мелење рачка за повеќето ноктите полирање.Тие може да се вклопат во вашиот ноктите вежба handpiece совршено, одлична вежба малку комплет за нокти салон или домашна употреба.МУЛТИ-ЦЕЛ за УПОТРЕБА : Ноктите вежба бита може да се користи за да ги отстраните мртвите кожата, barbs, pretreatment, полирање, острење, брусење, резба, ноктите отстранување, итн., е идеална алатка за сите професионални manicurist или почетник.Заштеда на ВРЕМЕ И ПАРИ : Нокти датотеки натпревар со најмногу на Ноктите вежба машини, ќе нема да имаат состанок со нокти продавница однапред.Што повеќе, можете да DIY вашиот помине уметност, и исто како и доведување на ноктите салон дома.ПОМИНЕ УМЕТНОСТ АЛАТКИ : Совршен алатки за нокти салон, салон за убавина или лични нокти педикир, DIY помине уметност дома.Идеална алатка за сите професионални manicurist или почетник.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Ноктите Вежба Bit Optional Тип : FD-6, FD-7, FD-8, FD-9 Материјал : Волфрам Steel Shank Дијаметар : Прибл. 2.35 mm / 0.1 in Quantity : 4pcs Пакет Листа : 1 х Сет на Ноктите Вежба Малку (4pcs).

Особините

Најдобрите понуди во категоријата