• Свеж
Aexit Casement Прозорец Куки Sash Нерѓосувачки Челик Заклучување Куки Брави Штрајк Над Вратата Куки Плочи 4pcs

Aexit Casement Прозорец Куки Sash Нерѓосувачки Челик Заклучување Куки Брави Штрајк Над Вратата Куки Плочи 4pcs

DEN 1860.00
Достапно е за нарачката

Стока

Име на производ : Прозорец за Заклучување Кука Latch; Пакет Содржина : 4pcs x Window Заклучување Кука Latch.Главната Боја : Сребро Тон; Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Тежина : 17g; Димензија : 35 x 16 x 9mm/1.4" x 0.6" x 0.35"(L*W*T).Дупка Големина : 5mm/0.2"(Д), 7 x 5mm/0.28" x 0.2"(L*W).Дупка Растојание : 21mm/0.8".Тоа е изградена од Нерѓосувачки Челик материјал во сребрен тон, кој е безбедно да се користи.Тоа е се користат како додатоци на вашиот прозорец sash Lock The завртки не се вклучени овде.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата