• Свеж
XPS Замена на Батеријата Компатибилен со ICOM IC-M23 IC-M24 PN ICOM BP-266

XPS Замена на Батеријата Компатибилен со ICOM IC-M23 IC-M24 PN ICOM BP-266

DEN 371.52
Достапно е за нарачката

Стока

Замена на Батеријата за ICOM IC-M23 IC-M24. Li-ion, Volts : 3.7 V ,Капацитет : 1500m Ah /5.55 Пот.Димензија : 55.55 x 40.09 x 8.70 mm ,Тежина : 60.0 g.Сите Производи се Сертифицирани со ISO9001,Ro HS, и CE. 14 Дена Гаранција за враќање на Парите и 12 Месеци Гаранција.Компатибилен модел БР. : ICOMIC-M23 IC-M24 Compatible Дел Броеви : ICOMBP-266 Please обезбеди и модел на батеријата и Компатибилен Дел Броеви : се компатибилни со вашиот уред пред купување.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата