• Свеж
Анксиозност Помош Топката, Флексибилни Стрес Олеснување Топката Растеглив Мека Високо Отпорни на Абење за Деца Над 3 Години да Игра(Жолта, Дедо Мраз)

Анксиозност Помош Топката, Флексибилни Стрес Олеснување Топката Растеглив Мека Високо Отпорни на Абење за Деца

DEN 1922.40
Достапно е за нарачката

Стока

【МУЛТИ-ФУНКЦИЈА СТРЕС ОЛЕСНУВАЊЕ ТОПКАТА】Стрес олеснување топката,идеалот за ослободување на стресот за возрасни и деца.Помогне да се подобри рака‑око координација, набљудување, когнитивниот развој. 【ПОДОБРУВАЊЕ на КРВ CORCILATING】Стискаш топката,исто така се одлични за подобрување на крвната циркулација во рацете, погоден за деца над 3 години да игра. 【ФЛЕКСИБИЛНИ И РАСТЕГЛИВ】Анксиозност помош топката,високо отпорни на абење и не се скрши лесно, флексибилни, растеглив дизајн, прекрасна декомпресија играчка. 【ИЗРАБОТЕНИ ОД МЕК МАТЕРИЈАЛ】Стискаш стрес олеснување топката,направен од многу мек материјал, не само што го намалува стресот, но исто така обезбедува забава внатрешна активност за деца и возрасни слично,може да донесе многу забава за да влечете, чекање, се водат, се повлече, се фрли и отскокнување овие топки, интересна игра искуство. 【НАЈДОБРИ WISHS И УСЛУГА】се надевам дека вие, кои го види овој текст на другата страна на светот се среќни и задоволни секој ден!Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се потрудиме да одговориме на вашите прашања.Функција : 1. Идеалот за ослободување на стресот за возрасни и деца.Помогне да се подобри рака‑око координација, набљудување, когнитивниот развој.2. Исто така се одлични за подобрување на крвната циркулација во рацете, погоден за деца над 3 години да игра.3. Високо отпорни на абење и не се скрши лесно, флексибилни, растеглив дизајн, прекрасна декомпресија играчка.4. Направен од многу мек материјал, не само што го намалува стресот, но исто така обезбедува забава внатрешна активност за деца и возрасни слично.5. Може да донесе многу забава за да влечете, чекање, се водат, се повлече, се фрли и отскокнување овие топки, интересна игра искуство.Спецификација : Предмет Тип : Стрес Олеснување Топката Материјал : TPR Соодветна Возраст : Над 3 Години Стариот Пакет Листа : 1 x Стрес Олеснување Топката .

Особините

Item Type:
Stress Relief Ball
Material:
TPR
Suitable Age:
Above 3 Years Old 
Package List:
1 x Stress Relief Ball  :

Најдобрите понуди во категоријата