• Свеж
3dRose BLN Гроздобер Парфем и Toiletry Етикети и Постери - Eau De Келн Superieure со Жолти Рози на Розова Позадина - Вино Торба (wbg_153608_1)

3dRose BLN Гроздобер Парфем и Toiletry Етикети и Постери - Eau De Келн Superieure со Жолти Рози на Розова Позадина

DEN 239.76
Достапно е за нарачката

Стока

13.5 инчен висока страна 8.5 инчен широк, погоден за 1 или 2 (750ml) шишиња.Направени од премиум природна боја на платно ткаенина што може повторно да биде употребен време и време повторно.Сликата е отпечатен на едната страна на вино торба и доаѓа со drawstrings.Совршени за подароци, свадби, родендени, годишници, housewarming и долгорочно складирање.Многу издржливи, погоден за чување на виното во шишиња или други предмети.Eau De Келн Superieure со Жолти Рози на Розова Позадина Вино Торба е Голем Еко-Пријателска Алтернатива за Пластични или Хартија.Во текот на последните две децении, има свесни напори за да се премине од еколошки штетни производи во повеќе одржлив и органски оние.Како такви, Обновливи Вино Торба обезбедува сеопфатен алтернатива за пластични или хартиени кеси тоа може да биде мало, и тешко да се носат.Обновливи вино торби имаат докажано да биде ефикасен начин да се намали јаглерод стапалки. 3d Rose вино кеси не треба да биде исклучиво користи за извршување на вино.Многу луѓе да ги најде за да бидат ефективни опција кога сметководствената вредност на низа други предмети, како и.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата