• Свеж
CA0010 Желка во Дожд Кожа & Силикони Smart Watch Бенд Рака за рачен часовник Smartwatch Smart Watch Големина (22mm)

CA0010 Желка во Дожд Кожа & Силикони Smart Watch Бенд Рака за рачен часовник Smartwatch Smart Watch Големина

DEN 1130.40
Достапно е за нарачката

Стока

100% Сосема нов и висок квалитет за рачен часовник Smartwatch Smart Watch Големина (22mm).Еко-пријателски меки силиконски core + надворешноста печатени графички стп кожа, како и со брановидна внатрешна силикони лице за подобро струење и Sweatproof.Не-токсични, алергија-бесплатно, дише и удобен за носење.Метал тока затворање за лесно облечен или полетување.Идеална види рака замена.CA0010 Желка во Дожд Кожа & Силикони Smart Watch Бенд Рака За рачен часовник Smartwatch Smart Watch Големина (22mm)Пакет се вклучени : 1x Види Бенд (Види не се вклучуваат).

Особините

Најдобрите понуди во категоријата