• Свеж
QWEOP од не ' Рѓосувачки Челик Лист Лажичка Кафе, Креативни Садови Десерт Лажици, Мешање, Мешање, Шеќер, Промешајте, сладолед Лажичка

QWEOP од не ' Рѓосувачки Челик Лист Лажичка Кафе, Креативни Садови Десерт Лажици, Мешање, Мешање, Шеќер, Промешајте,

DEN 703.20
Достапно е за нарачката

Стока

Должина : 12cm. 【ВИСОК КВАЛИТЕТ】нашата кафени лажички се направена од високо квалитетни нерѓосувачки челик, никогаш не го виткајте или ' рѓа, исто така, не грижете се за боја-вирусот.Широка примена : можат да бидат применети како лажичка кафе, мешајќи со лажица, лажица шеќер, промешајте бар лажица, мешање со лажица, чај лажица, мраз чај лажица, сладолед лажици.ЧАЈ ПАРТИЈА : Тие ќе бидат големи за шеќер и прелив кога уживање црн чај, турско кафе, cappuccino, десерт, сладолед или sundae со пријатели.Совршен за домашна употреба, бистро, бар, партијата, како и други добие средби.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата