• Свеж
Модерен Токи Назад Клип, 6.52.22 cm/2.60.90.8 во Квалитет на Материјали за Воки Токи со ABS

Модерен Токи Назад Клип, 6.52.22 cm/2.60.90.8 во Квалитет на Материјали за Воки Токи со ABS

DEN 182.16
Достапно е за нарачката

Стока

Модерен црна боја, погодна за одговара со сите видови на видот.Исто така може да се користи како ракав клип, јака клип, кабел клип и така натаму.Усвојување на високо квалитетни материјали за да се обезбеди висока издржливост за долго време се користи.Мала тежина и лесен за носење и употреба.Мулти-функционални клип, може да се користи за headphone рачен микрофон и други уреди. 1. Усвојување на високо квалитетни материјали за да се обезбеди висока издржливост за долго време се користи. 2. Мулти-функционални клип, може да се користи за headphone рачен микрофон и други уреди. 3. Исто така може да се користи како ракав клип, јака клип, кабел клип и така натаму. 4. Модерен црна боја, погодна за одговара со сите видови на видот. 5. Мала тежина и лесен за носење и употреба.

Особините

Condition:
100% Brand New
Material:
ABS
Color:
As Pictures Shown
Size:
approx.6.5*2.2*2cm / 2.6*0.9*0.8in
Weight:
Approx.15g
Compatible Models:
for Baofeng Waterproof UV-XR A-58 UV-9R Plus GT-3WP UV-5S BF-9700 Series Walkie Talkie :
Package list:
1 * Clip :

Најдобрите понуди во категоријата