• Свеж
Bin/Wastebasket Нерѓосувачки Челик Вертикална Бин Soot Колона Пушењето Област Со Ashtray Отворено Стационарни Цигара Носителот Зграда Ashtray Класичен Кат Сива Корпата За Ѓубре О

Bin/Wastebasket Нерѓосувачки Челик Вертикална Бин Soot Колона Пушењето Област Со Ashtray Отворено Стационарни

DEN 12678.24
Достапно е за нарачката

Стока

Тоа е идеален за кујни, спални соби, бањи, канцеларии, па дури и студија соби. ➤Високо-одделение soot колумна, мулти-порта чад гасење на дизајн. ➤Големина : 23 * 35 * 107cm. ➤ Хигиенски, високо-квалитетни производи, практична употреба на метални ashtrays, бидејќи отстранлив ashtray вметнете е лесно да се чисти и лесно да се справи со пепел. ➤Ограничен отвори спречување на отпушоци од цигари од кои доаѓаат во контакт со воздух и кислород. 100% задоволство гаранција,30-дневниот гаранција за парите назад, 24 часа за вас, можете да изберете повеќе производи во нашата продавница, со нетрпение очекуваме да вашата следна посета.Главната предност : ➤ Нерѓосувачки челик➤ Модерен дизајн за чиста пушењето области➤ Интегрирани Ѓубре Може да➤ Лесно да се чисти➤ Отстранлив ashtray може да се користи сам➤ Идеален за внатрешна и надворешна, лифт средини, ресторани, балкони, итн.Технички податоци : ➤ Материјал : не ' рѓосувачки челик ➤ времето за Испорака е 10-25 дена➤ Ако сè уште не може да прима вашата нарачка по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.➤ Ако ви треба друг стил, ве молиме контактирајте ме.➤Нашата продавница има различни стилови и бои, можете да одат на мојата продавница за да ја видите.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата