• Свеж
Jetz-Scrubz Видов во Облик на Scrubber Сунѓерот за Тешки Момци, 5.25 X 3.5

Jetz-Scrubz Видов во Облик на Scrubber Сунѓерот за Тешки Момци, 5.25 X 3.5

DEN 213.12
Достапно е за нарачката

Стока

Jetz-Scrubz видов во облик на scrubber сунѓерот додава малку забава околу потоне и лесно да се чисти садови, садови и тави, и стакло без гребење.Со гордост се Направени во САД; ќе не нула деликатна површини.Направи чистење и повеќе забава; одлични за справување со мед-do листа, нежно чисти и ја прави миење садови забава за тешки момци.Економски, обновливи и носат и солза отпорни; се Користи повеќе со помалку отпад.Нула-бесплатно чистење; нема дамка, или бојата; машина за миење садови безбедно.Jetz-Scrubz видов во облик на scrubber сунѓерот дава ново значење на чистење алатки за да се направи миење садови забава, Брз и лесен за тешки момци.Одлично за справување со мед-do листа.Тоа е пријател на деликатна површини за нула-слободен чисти, но тешко на заглавени на Храна.Одлично за садови, садови и тави, и стакло.Чисти без гребење.Jetz-Scrubz видов scrubber сунѓер со гордост се произведени во Америка.Тоа е економичен, еднократно, носат и солза отпорни користи за повеќе со помалку отпад.Чувајте го на чиста и Санирани помеѓу користи.Само фрли го во машина за миење садови.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата