• Свеж
Мини Мобилен Телефон Фан, Ултра-Тивка Микро USB Мал Вентилатор за Андроид OTG паметни телефони, TPE еколошки нож, Мобилен Телефон Лето Додатоци(роуз црвено)

Мини Мобилен Телефон Фан, Ултра-Тивка Микро USB Мал Вентилатор за Андроид OTG паметни телефони, TPE еколошки

DEN 170.16
Достапно е за нарачката

Стока

【Ултра Тивок】Ултра-тивка микро-брзина фан, тивко, силен ветер, со добар квалитет. 【Квалитетен Материјал】фан сечилото е направен од високо квалитетен материјал, кој е супер безбеден и еколошки. 【Еколошки】TPE еколошки ножот, ќе не боли вашите раце кога случајно се допреле. 【Широк Апликации】Применливи прилики : банката подароци, училиште подароци, компанијата бенефиции, реклами, промоции, свадба подароци, отворање, итн. 【Заштеда на енергија】Микро USB мал вентилатор, ниска потрошувачка на енергија.Мала тежина и мини големина, лесно да се носат.Plug and play,лесен за употреба.Супер силен ветар, ултра тивок дува, TPE заштита на животната средина материјал, тоа е добар помошник за да се олади во текот на летото.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : TPE Големина : Прибл. 9 * 4 * 1.5 cm / 3.5 * 1.5 * 0.5 инчен Боја : Црна, Бела, Зелена, Црвена Роза, Портокалова, Сина (Изборен) Номинална Напон : 5 V Номинална Моќност : 1 W Моторни Брзина : до 16000 ВРТЕЖИ во минута Тежина : Околу. 16 g Пакет Листа : 1 * За Android Интерфејс на Телефонот Фан Топло Прашува : * * * За Андроид навивачите мора да бидат достапни со OTG-от телефони, осврнувајќи се на изјава!Полнење богатство не може да се користи!Некои мобилни телефони имаат OTG функционира, но треба да се отвори во прилагодувања, отворете го OTG switch копчето пред употреба, особено за СПРОТИВНОТО, за VIVO, за Huawei, итн.Во зависност од ситуацијата! * Во моментов, повеќето мејнстрим мобилни телефони поддршка OTG функција.Ако навистина не знам дали вашиот мобилен телефон има на оваа функција, можете да ја проверите на интернет.Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 1-3 см грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2.Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата