• Свеж
DATARAM 120GB 2.5 Диск SSD Цврста Состојба Диск, Компатибилни со HP ELITEBOOK 820 G3

DATARAM 120GB 2.5 Диск SSD Цврста Состојба Диск, Компатибилни со HP ELITEBOOK 820 G3

DEN 528.00
Достапно е за нарачката

Стока

Dataram 120 GB SATA III 6.0 Gb/s 2.5" Цврста Состојба Диск.Dataram, доверлив бренд име од 1967 година. 3 година замена гаранција.Бродови од САД.До 550 MBs пишување брзина.Dataram, долго време производителот на high-end сервер и работна станица меморија сега се воведува новата линија на Потрошувач SSD е.Dataram SSD е се изградени и тестирани под исти стандарди и цврсти ISO постапки за тестирање, како на high-end серверот меморија ние сме биле производство од 1967 година. Овој објект е произведен во нашата Пенсилванија објект.Ние сме Американската во сопственост и управувани.Оваа SSD е произведен да ги исполнуваат или надминуваат спецификациите потребни за да се кандидира на вашиот КОМПЈУТЕР или на Apple систем во своите оптимални перформанси.Спецификациите се како што следува : 120 GB SATA III 6.0 Gb/s 2.5" Цврста Состојба Диск.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата