• Свеж
CYHO Не-Деформација Шише за Вода, Додаток за Полнење Во Дневниот Домаќинство;Отворено Патување;Отворено Велосипедизам;Отворено Спорт;Гимназија, 197x83(MM), Розева боја, 1

CYHO Не-Деформација Шише за Вода, Додаток за Полнење Во Дневниот Домаќинство;Отворено Патување;Отворено Велосипедизам;Отворено

DEN 167.28
Достапно е за нарачката

Стока

Тоа е еден вид на активности на отворено флексибилни шише за вода направени од фина храна одделение силика гел, без BPA.Тоа е многу лесно да се преземе.Карактеристики : ниска-јаглерод заштита на животната средина, невкусна, мека, пропадна-доказ, шок превенција, анти-падот, отпорни на топлина, лесен за чистење.Запечатување прстен за истекување-доказ во професионален дизајн, не се плаши од протекување.Мал шише устата е дизајниран да се вклопуваат оваа устата форма на еден вода за пиење со мазна и благ тек, што е тешко да излегуваат во јавноста.Применливи Прилики : Дневна Домаќинство;Отворено Патување;Отворено Велосипедизам;Отворено Спорт;Гимназиско образование;Канцелариски Простор;Чај Соба;Mountaineering;Голф;Компанија Боја : Розова Материјали : Силика Гел Облик : Цилиндричен Облик Вкупно Нето Тежина : 127(G) Висина : 197(MM) Дијаметар : 83(ММ) Должина-По-Виткање : 127(MM) Ширина-По-Виткање : 79(MM) Дијаметар-На-Шише-Глувче : 83(ММ) Капацитет : 750(ML) Пакет се Вклучени : 1 парче Спорт Шише за Вода за Спортски Карактеристики : Тоа е еден вид на активности на отворено флексибилни шише за вода направени од фина храна одделение силика гел, без BPA.Тоа е многу лесно да се преземе.Карактеристики : ниска-јаглерод заштита на животната средина, невкусна, мека, пропадна-доказ, шок превенција, анти-падот, отпорни на топлина, лесен за чистење.Запечатување прстен за истекување-доказ во професионален дизајн, не се плаши од протекување.Мал шише устата е дизајниран да се вклопуваат оваа устата форма на еден вода за пиење со мазна и благ тек, што е тешко да излегуваат во јавноста.Можете да го носат овој шише за вода со не ' рѓосувачки челик кука, кој е лесно да се преземе.тоа е многу практично.По употреба, тоа треба да се исчистат и да се складира во суви и чисти место кои го прават овој производ го продолжи својот живот.Содржаен дизајн и широк функција.Применливи сцени : патување, кампување, mountaineering, пешачење и фитнес.Применливи повод : дома, надвор од вратата, училиште, планина-качување, фитнес салата, танцување студио и јога соба.Применливи толпата : тоа може да се користи во текот на возраст од 8. Материјал : храна одделение силика гел + алуминиумски легури + PP.Напомени : Го производот подалеку од оган извор така што нема да се избегне горење од производот.Чувајте ги подалеку од директна сончева светлина, па како да се избегне spanlife на овој производ.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата