• Свеж
UPBRIGHT Нови 2USB Автомобил DC Адаптер Компатибилен со HP TouchPad Чеша Fb359ua#aba Fb401ua#aba FB356UT#ABA Чеша 7 2800 2801 4600 1800 16GB 32GB FB341AA FB355UA FB359UA Авто Напојување Кабелот на Полначот на ПСУ

UPBRIGHT Нови 2USB Автомобил DC Адаптер Компатибилен со HP TouchPad Чеша Fb359uaaba Fb401uaaba FB356UTABA

DEN 167.76
Достапно е за нарачката

Стока

Светот Широк Влезниот Напон 100-240 VAC 50/60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита).Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите. 1 цела година гаранција за услугите.Up Bright Нов Автомобил DC Адаптер Компатибилен со HP Touch Pad Чеша Fb359ua#aba Fb401ua#aba Touch Pad FB356 UT#ABA Чеша 7 2800 2801 4600 1800 7", 16 GB 32 GB FB341 AA FB341 AA#ABA Wi-Fi Андроид Сребро Таблет КОМПЈУТЕР Авто Возило Брод RV запалка приклучок за Приклучокот за Напојување Кабелот на Полначот на ПСУ.Компатибилни со : HP i PAQ Glisten Hp Touchpad 16 Gb, 32 Gb Wi-fi 9.7-инчен Таблет Табот Подлога Компјутер FB341 AA FB341 AA#ABA FB355 UA FB355 UA#ABA FB359 UA FB359 UA#ABA.Up Bright Нов Автомобил DC Адаптер Компатибилен со HP Touch Pad Чеша Fb359ua#aba Fb401ua#aba Touch Pad FB356 UT#ABA Чеша 7 2800 2801 4600 1800 7", 16 GB 32 GB FB341 AA FB341 AA#ABA Wi-Fi Андроид Сребро Таблет КОМПЈУТЕР Авто Возило Брод RV запалка приклучок за Приклучокот за Напојување Кабелот на Полначот на ПСУ CECCCROHS 100-240.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата