• Свеж
Pacifica Тело и Перница Магла - Кокос Крем 4 мл

Pacifica Тело и Перница Магла - Кокос Крем 4 мл

DEN 287.76
Достапно е за нарачката

Стока

За сите типови на кожа.Ви помага да се опуштите и да ги смири умот.Релаксирачки и смирувачки растенијата-напојува ароматерапијата.Тоа е се обезбеди долготраен мирис.Мириса на свежо кокосово со навестување на ванила.Подгответе се да се опуштите Спреј светлина магла врз вашето тело, перница или листови.Нашата база на вода формула е исполнет со нашиот потпис на растенијата-напојува ароматерапијата се вклопуваат миризливи со Кокос Крем.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата