• Свеж
Камери Camcorders Мини USB Кабел за Aiptek HD/Дигитален видео камера Серија: Акција HD/A-HD/A-HD+ / GO-HD/е-DV2 / ISDV2.4 / ISDV2+, 6ft Екстра Долг Мини USB Кабел со MaxLLTo.

Камери Camcorders Мини USB Кабел за Aiptek HD/Дигитален видео камера Серија: Акција HD/A-HD/A-HD+ / GO-HD/е-DV2

DEN 167.76
Достапно е за нарачката

Стока

【Сосема нов висок квалитет】Max LLTo Сосема Нов,Висок Квалитет Мини USB Кабел за Податоци. 【Високо-брзински пренос】USB 2.0 И Е-Човек да Мини-Б кабел конектори, поддржува до 480 Mbps брзина на пренос на податоци. 【6ft Екстра Долг】Светлина и лесно да се носат, одлична замена за бекап или патување. 【Универзална Компатибилност】Оваа мини usb конектор за кабел е Погоден за Aiptek HD / Дигитален видео камера Серија : Акција HD / A-HD / A-HD+ / GO-HD / Е-DV2 / ISDV2.4 / ISDV2+ / MZ-DV / Џеб DV5700 / Џеб DV5800 w/ Вграден Полнач / Џеб DV5900 / Зум DV. 【Мини USB-Б порта】Мини USB-Кабел - кабли се изградени со мини пристаниште, исклучиво за уреди што има мини конектори.Ве молиме бидете сигурни дека ќе треба МИНИ USB КАБЕЛ пред да го купите.Тип на производ : USB 2.0 Кабел.Интерфејс Тип : Mini-USB.Конектор А : USB A машки конектори.Конектор Б : USB Мини Б машки конектори. 【Висок Квалитет на Кабел】 Max LLTo Сосема Нов,Висок Квалитет Мини USB Кабел за Податоци.Кабел должина : Околу 6 Feet(1.8 m).Поддржува Hi-Speed USB 2.0 Универзална Брзината на Пренос на Податоци во и до 480 Mbps.USB 5-Пински Мини-Б Кабелот се поврзува на вашиот USB-подготвени компјутер или USB хаб за дигитална камера или други пренослив уред кој го користи 5-пински mini-B конектор. 2-во-1 тема : во зависност од вашиот уред е спецификација, овој кабел може да и синхронизација и за полнење на уредот преку USB порта.Чешла овој кабел со USB AC/Автомобил полнач, можете да добиете редовна AC/Автомобил полнач.Висок Квалитет конектори за отпорност на корозија се обезбеди доследна и сигурен спроводливост.Широк спектар на апликации, погоден за разни електронски уреди со USB мини приклучоци.Пакетот Вклучува : 1 x 6ft Екстра Долг Мини USB Кабел со Max LLTo. 【Универзална Компатибилност】Оваа мини usb конектор за кабел е Погоден за Aiptek HD / Дигитален видео камера Серија : Акција HD / A-HD / A-HD+ / GO-HD / Е-DV2 / ISDV2.4 / ISDV2+ / MZ-DV / Џеб DV5700 / Џеб DV5800 w/ Вграден Полнач / Џеб DV5900 / Зум DV и повеќе преносни уреди со МИНИ USB Приклучок. 【Модел Потврда】Пред купувањето, ве молиме проверете модел # на вашиот уред и на дел # на вашиот оригинален кабел, за да се види дали истите како кабел џек на сликите ќе ви ги покажеме.Ако не, или ако не сте сигурни дали оваа точка одговара на вашите Уреди или не, се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви помогне да се направи миропомазание и потоа ќе добиете 100% во право замена кабел за вашите Уреди. 【Мини USB-Б порта】Мини USB-Кабел - кабли се изградени со мини пристаниште, исклучиво за уреди што има мини конектори.Ве молиме бидете сигурни дека ќе треба МИНИ USB КАБЕЛ пред да купите.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата