• Свеж
Салон на 5 Ave Боја Трио Корен прикривање на Браун да Обурн Нијанси

Салон на 5 Ave Боја Трио Корен прикривање на Браун да Обурн Нијанси

DEN 138.96
Достапно е за нарачката

Стока

Салон на 5 Ave Боја Трио Корен прикривање на Браун да Обурн Нијанси.БОЈА ТРИО е ексклузивен минерални-базирани формулација која ви обезбедува крајна боја за појавување на искуство. 3 Нијанси обезбеди поголема флексибилност за прецизна боја појавување и мешање.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата