• Свеж
MySleeveDesign Лаптоп Ракав Лаптоп Neoprene Мека Случај Торба Торбичка 10-17 Инчен

MySleeveDesign Лаптоп Ракав Лаптоп Neoprene Мека Случај Торба Торбичка 10-17 Инчен

DEN 239.76
Достапно е за нарачката

Стока

My Sleeve Design 10 Инчен Neoprene Лаптоп Ракав нуди одличен дизајн и силна заштита - Оваа торба е достапен во следните димензии : 10", 12", 13", 14", 15", 17".Лаптоп димензија (во инчи) до : 10.2 инчен : 10.8" x 7.9" x 1.4".Мерка Ракави (во инчи) : 10.2 инчен : 11" x 8.3".Hydrophobic neoprene материјал / Анти-Шок-Систем.Висок квалитет двојна патент / Печатење на двете страни.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата