• Свеж
MileHouse Сладолед Десерт ЛажицаТе Сакам Тато Врежани Букви, Сладолед Лажица Кафе Меша Кујна Алатка За Татко Сакан Татко Нерѓосувачки Челик

MileHouse Сладолед Десерт ЛажицаТе Сакам Тато Врежани Букви, Сладолед Лажица Кафе Меша Кујна Алатка За Татко

DEN 37.92
Достапно е за нарачката

Стока

Направени од храна одделение од нерѓосувачки челик за комунални и сила, чувствувате огледало заврши површина, мазна раб.Најдобар татко подароци од ќерка или Татковци ден подароци.Подарок за тато нерѓосувачки челик лажица се одликува со фактот дека тоа не е лажичка ова е една лажица големина.Со долга рачка, лесен за чистење.(сладолед лажица лажици расположливиот долго се справи со не ' рѓосувачки челик пластични поставени дрвени за деца врежани лажичка завиткани злато најголемиот дел 5 инчен еднократно).Пакетот Вклучува : 1 x Лажица.Спецификации : Точка Име : Лажица Материјал : не 'Рѓосувачки Челик Карактеристики : Кујна Алатка, Rustproof, Лесен за Чистење Должина : 19cm/7.48" (Прибл.) Ширина : 3cm/1.18" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Лажица.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата