• Свеж
Ochoos BHTS-100 х 8мм Бронза Мали Мали Мини Око Иглички Eyepins Куки претходно биле вклучени Завртка Навој

Ochoos BHTS-100 х 8мм Бронза Мали Мали Мини Око Иглички Eyepins Куки претходно биле вклучени Завртка Навој

DEN 688.80
Достапно е за нарачката

Стока

Материјал : Железо.Diy материјали : Дрво.Може да се prised отвори за да се направи една кука.Само tapping Normally се користи за шиење, накит одлуки, уметност и crafts Name : Овци око само-прислушување screws Color : Bronze Material : metal Total Должина : 8mm Thread Должина : 4mm Outer око дијаметар : 4mm Inner дијаметар : 2mmquantity : 100 pcs Package вклучува : 100* Овци око само-прислушување screws Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.Превозот· за вкупната тежина помалку од 2 KG преку Кина Пост Воздух Mail.· UPS-от,EMS,DHL,TNT,FEDEX express е, исто така, availablel,но ние стандардна употреба Кина Пост Воздух Пошта во нормално ситуација.Време на испорака· ПРОЗОРЦИ, EMS, DHL, TNT, Fedex, DPEX изразат испорака обично се 5-7 работни денови кои зависат од вашата земја.· Кина Пост Воздух Пошта обично трае 10-30 работни дена во вашата земја.Но, Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем повремено.Се враќа&Гаранција· 1.7 дена пари назад / 2 недели exchange· 2.Врати објектот мора да содржи вашето име, адреса, објект, дење, телефон, како што се плати, а ако се бара еден Објект специфики : Материјал : Iron Diy материјали : Дрво.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата