• Свеж
СОЛИДНА ДАБОВИ РЕСНИ PLNT HNGR KT 4 ПРСТЕНИ

СОЛИДНА ДАБОВИ РЕСНИ PLNT HNGR KT 4 ПРСТЕНИ

DEN 326.16
Достапно е за нарачката

Стока

Лесен-за-да се направи фабрика закачалка за полнење со додадена талент од Picot Јазли.Со цел да се вклопи повеќето садови за 4 инчи во дијаметар (не се вклучени).Овој пакет содржи памук cording, дрво прстени и што може да се види инструкции.Приближната заврши големина : 4. 5x27 инчи.Увезени.Лесен-за-да се направи фабрика закачалка за полнење со додадена талент од Picot Јазли.Со цел да се вклопи повеќето садови за 4 инчи во дијаметар (не се вклучени).Овој пакет содржи памук cording, дрво прстени и што може да се види инструкции.Приближната заврши големина : 4. 5x27 инчи.Увезени.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата