• Свеж
Силиконски Гел Камера Случај, за GoPro Херој 8 (HERO8 Црна) Акција Камера Заштитни Гумени Мека Камера Покрие Перниче Бело

Силиконски Гел Камера Случај, за GoPro Херој 8 (HERO8 Црна) Акција Камера Заштитни Гумени Мека Камера Покрие

DEN 540.96
Достапно е за нарачката

Стока

Прилагодена за Go Pro Херој 8 ( HERO8 Црна ) Акција на Камерата.Овозможува пристап до LCD екранот додека сте поврзани.Некогаш се Подготвени - не треба да се извади на камерата кога правите слика.Материјал : Силикон.Заштитни гел камера случај, за Go Pro Херој 8 ( HERO8 Црна ) Акција Камерата е тука.На силиконски премиум случај кој одговара на вашите Go Pro Херој 8 ( HERO8 Црна ) Акција Камера совршено.Тоа е совршен за патување и секојдневна употреба.Пакетот вклучува : - Силиконска Случај X 1, Рака на Рака X 1.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата