• Свеж
ExhilaraZ Топла Нова Универзална Избрани Боја Bobbin Конци за Шиење за Домаќинство Машина Снабдување 36Pcs 36pcs

ExhilaraZ Топла Нова Универзална Избрани Боја Bobbin Конци за Шиење за Домаќинство Машина Снабдување 36Pcs 36pcs

DEN 1658.40
Достапно е за нарачката

Стока

❤❤Применливи Модели : за Брат, за Feiyue. ❤❤Карактеристики : Избрани Боја, Трајни, Широко Се Користи. ❤❤Стандардна големина, погоден за повеќето машини за шиење. ❤❤Различно обоени дизајн, кој може да ги задоволи вашите различни секојдневна употреба. ❤❤Со јасен случај, секој се тркалаат на bobbin во посебна мрежа, така што можете да ги најдете многу лесно. ❤❤Спецификации : Тип : Bobbin Замав Теми Сет Материјал : Пластични Количина : 36 Pcs (Изборен) е Применливо Модели : за Брат, за Feiyue Карактеристики : Избрани Боја, Трајни, Широко Употреба Големина : Bobbin Надворешен Дијаметар : 20mm/0.79", Bobbin Дупка со Дијаметар : 6.5 mm/0.26", Bobbin Надворешни Дебелина : 10мм/0.39" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 Сет на Bobbin Замав Теми (36 Pcs) 1 x Транспарентен Случај.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата