• Свеж
Insignia Flex 8 НС-P08A7100 Таблета Екран Заштитник Филм, iShoppingdeals Ултра HD Кристално Јасен Екран Заштитник Филм Guard за Insignia Flex 8 НС-P08A7100 Таблета Година Порака - 2 парчиња

Insignia Flex 8 НС-P08A7100 Таблета Екран Заштитник Филм, iShoppingdeals Ултра HD Кристално Јасен Екран Заштитник

DEN 95.76
Достапно е за нарачката

Стока

Специјално направени за Insignia Flex 8" НС-P08 A7100 Таблета.Точно кристално јасно на екранот по барање.Не се мешаат екранот на допир операција.Отпорен на гребење; Дамки и отпечатоци од прсти ја избрише секоја солза лесно.Доаѓа со 2x екран заштитници.Ексклузивно за Insignia Flex 8" НС-P08 A7100 Таблета, НЕ се компатибилни со друга иста големина таблети, Точно кристално јасно на екранот по примена; не се меша екранот на допир операција отпорен на Гребење; Дамки и отпечатоци од прсти ја избрише секоја солза лесно.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата