• Свеж
Aenllosi Тешко Storge Случај Замена за Anker Soundcore Одблесокот+ Плус Преносни 360° Bluetooth Звучник

Aenllosi Тешко Storge Случај Замена за Anker Soundcore Одблесокот+ Плус Преносни 360° Bluetooth Звучник

DEN 455.76
Достапно е за нарачката

Стока

Aenllosi Тешко Storge Случај за Soundcore Одблесокот+ Преносни 360° Bluetooth Звучник.Карактеристики : Случај е направен од врвен квалитет, трајни ЕВА, кршете отпорни, анти-шок, водоотпорен материјал обезбедува соодветна заштита од удари, гребнатини и нота.Со Внатрешната мрежа џеб може да се сместат други додатоци на својата погодност.Внатрешни димензии : 11*5.5*5 инч, надворешни димензии : 10.5*4*4.5 инч, тежина : 200g.За продажба е случај само, уред и додатоци не се вклучени.Aenllosi Тешко Storge Случај за Soundcore Одблесокот+ Преносни 360° Bluetooth Звучник.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата