• Свеж
Qiilu Автомобил Заврши Налепница,Автомобил Светла филм Покрие Светлина Шарени Сјајна Авто Заврши Налепница Додатоци Автомобили(Сина 30 * 120CM)

Qiilu Автомобил Заврши Налепница,Автомобил Светла филм Покрие Светлина Шарени Сјајна Авто Заврши Налепница Додатоци

DEN 215.76
Достапно е за нарачката

Стока

【Боја се Менува со Агол на Гледање】боја ќе се промени, различни агли ќе видите различни бои, преферирана материјал да го замени црна проѕирност боја. 【Светла Третман】Со сјајни завршувањето на филмот површина, што е само-лепило, кора-и-стап филм налепница. 【Заштита】Растеглив кога се исполнат топлина, отпорни на вода, сонце, добра светлина, и со мазна површина. 【Трајни】нема да избледи, чип, се бори и ќе се долготрајни, повеќе карактеристики на погодно замена. 【Мн лесно се Чисти】Лесно да се исчистат со вода, лесно отстранување, без остаток, нема да го оштети вашиот светилка.Спецификација : Состојба : Бренд New Material : PVCColor : Темно Сина, Виолетова, Розова, Црвена, Жолта (Изборен)Изборен Должина : 60cm / 23.6 во, 100 cm / 39.4 во, 120 cm / 47.2 in Sticker Ширина : 30 cm / 11.8 in Weight : Прибл. 43-100 g Пакет Листа : 1 * Автомобил Светла Филм Налепница(Автомобил е фотографски проп) Карактеристики : боја ќе се промени, различни агли ќе видите различни бои, преферирана материјал да го замени црна проѕирност боја.Со сјајни завршувањето на филмот површина, што е само-лепило, кора-и-стап филм налепница.Растеглив кога се исполнат топлина, отпорни на вода, сонце, добра светлина, и со мазна површина.Нема да избледи, чип, се бори и ќе се долготрајни, повеќе карактеристики на погодно замена.Лесно да се исчистат со вода, лесно отстранување, без остаток, нема да го оштети вашиот светилка.☆ ☆ Qiilu☆ ☆► Ние сме професионални продавница производство на високо-квалитетни Автомобилски додатоци;► Строги Стандард за Квалитет : Сите производи се тестирани врз основа на строги стандард за квалитет пред се во промет;► Совршена Замена : едноставен за инсталација, совршено се Компатибилни со вашиот оригинален автомобил;► Пријателски Услуги на Клиентите : Обезбедува грижете се-бесплатен 24-Часовен одговор, 30-Ден Наплата и постојано пријателски услуги на клиентите.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата