• Свеж
Нерѓосувачки Челик Креветот Скала Кука, Тешки Загради Алатка Индустриски Кука Хардвер Комунални Кука Ѕид Монтирани Гаража Складирање на Лофт Кревет Скала Куки Вн?

Нерѓосувачки Челик Креветот Скала Кука, Тешки Загради Алатка Индустриски Кука Хардвер Комунални Кука Ѕид Монтирани

DEN 335.76
Достапно е за нарачката

Стока

▶【Материјал】- Направени од премиум 201 нерѓосувачки челик материјал кој е здрав, нема рѓа и анти-корозивни.Споредба со други материјали од куки, на оваа кука е повеќе издржлив, безбеден и сигурен. ▶【Креветот Скала Кука】- Овие креветот скала куките се специјално дизајнирани за креветот. ▶【Големина】Кука Мерки 1.1" Широк x 1.63" Висока (2.12" Царинење Внатре Кука). ▶【Широка Примена】- Главно се користи за hooking кревет на кат скала на оградата; Тие може да се користи за организирање на предмети за домаќинството или лични предмети, вие сте во можност да ги користат тие како segboard куки, тешки ѕид монтирани гаража складирање комунални куки, Индустриски куки и мансарда кревет скала куки итн. ▶【Пакет се Вклучени】- пакетот вклучува 2 парчиња креветот скала кука + 8 pack завртка.Се чувствувате допир на наоѓање на соодветни кука може да биде тешко и многу нови закачалки или j-куки не нудат поддршка ви треба?ZSY Tools е доверлив бренд во оваа индустрија.Изградена на тешки-должност 201 од не ' рѓосувачки челик за да се осигура дека тие ќе бидат долготрајни.Тие можат да бидат монтирани во вашата продавница, гаража, ван, под вашето биро или бар.Идеален за кабелски менаџмент, слушалки, purses, чанти или вашиот омилен алатка.Овие комунални куки може да се користи за да го организирате вашиот дом, гаража или продавница, и се погодни за бесење и организирање на многу нешта, како што се тревник опрема, велосипеди, скали и повеќе.Овој пакет содржи 2 куки - Идеален за замена на куки за вашиот кревет на кат скала;- Можете да ги користите овие како helpmates за дома чување и организација, за бесење на различни предмети за домаќинството или лични предмети.Спецификации : - Ширина : 1.1"- Должина на : 1.63"Топло Совети : - ве Молиме овозможи 1-5 mm грешка поради прирачник за мерење;- ве Молиме да го потврдите големина внимателно пред да ги купите;- ве Молиме да се консултирате со вашиот локален Хардвер Професионалците во врска со завртки големина која одговара за овие куки.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата