• Свеж
harayaa 40x Удобност Четка Меѓу Алатки за Здрава

harayaa 40x Удобност Четка Меѓу Алатки за Здрава

DEN 191.76
Достапно е за нарачката

Стока

Едно време дизајн, фрлаат по секоја употреба.Лесни, преносливи.Ја држиш устата чисти и да се спречи расипување на забите.Нуди нежна, но ефикасна interdentl чистење, а помогне да се намали заболување на траума.Спакувани во пренослив случај, кој е многу удобен за носење.На чепкалки за заби се направени од храна одделение силиконски материјал, кој е мека, не-токсични, безбедна, здрава и, исто така, еко-пријателски.Тоа може да се чистат и отстранување на наслаги помеѓу забите дека нормално четка за заби не може да се достигне, без повреда на вашата уста и заби.Опис : - На чепкалки за заби се направени од храна одделение силиконски материјал, кој е мека, не-токсични, безбедна, здрава и, исто така, еко-пријателски. - Тоа може да се чистат и отстранување на наслаги помеѓу забите дека нормално четка за заби не може да се достигне, без повреда на вашата уста и заби. - Едно време дизајн, фрлаат по секоја употреба.Лесни, преносливи.Ја држиш устата чисти и да се спречи расипување на забите. - Нуди нежна, но ефикасна interdentl чистење, а помогне да се намали заболување на траума. Спакувани во пренослив случај, кој е многу удобен за носење.Спецификација : - Материјал : Силикон - Секој Објект Големина : прибл. 5x0.5cm/ 2.0x0.2inch - Количина : 40 Pieces Package Вклучува : 40 Парчиња Interdentl Четки.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата