• Свеж
1pcs/многу ATTINY13A-СТП ATTINY13A ATMEL ATTINY13 13A-СТП 8DIP IC

1pcs/многу ATTINY13A-СТП ATTINY13A ATMEL ATTINY13 13A-СТП 8DIP IC

DEN 1941.60
Достапно е за нарачката

Стока

Тип : Напонски Регулатор.Примена : Компјутер.Број на модел : ATTINY13 A-СТП.is_customized : Yes.Пакет : НАТОПИ.Тип : Напон Regulator Application : Computer Model Број : ATTINY13 A-PUis_customized : Yes Package : НАТОПИ.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата