• Свеж
TenDollar Кристал Жените Делфин Кристално Сребро Ѓердан Додатоци Pendant Приврзоци

TenDollar Кристал Жените Делфин Кристално Сребро Ѓердан Додатоци Pendant Приврзоци

DEN 1908.00
Достапно е за нарачката

Стока

Кристал Жените Делфин Кристално Сребро Ѓердан Накит Pendant Приврзоци Со Ten Dollar.Метали Тип : Легури & Циркони.Боја : Сребро.Тежина : Appox 5g.Пакет се вклучени : 1 Buc Ѓердан.Пакет се вклучени : 1 Buc Ѓердан Метали Тип : Легури & Циркон Боја : Сребро Ѓердан Тип : Синџири Ѓердани Синџир Тип : Hummer-Ноктот-Clasps Тежина : Appox 5g Предмет Тип : Ѓердани Стил : Романтични Пол : Жените.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата