• Свеж
Риболов Справи Кутија Мамка Кутии Maggot Риболов Справи Случај Крап Shatterproof Мамка За Полнење За Складирање Организатор S

Риболов Справи Кутија Мамка Кутии Maggot Риболов Справи Случај Крап Shatterproof Мамка За Полнење За Складирање

DEN 268.56
Достапно е за нарачката

Стока

Мамка за Чување со перфорирани капаци се уредно наредени за практично складирање.Риболов Справи Кутии доаѓа со diffierent големина за вас.Можете да изберете идеална големина врз основа на вашата потреба.Maggot Кутии се направени од издржлив цврсти материјали со дише одговара капак.Крапот Риболов Мамка Случај е погоден за риболов swivels или риболов куки, сите мамки, особено maggots, совршен риболов алатка за риболов љубовник.Мамка Кутии се дизајнирани со Shatterproof изградба и вентилирани капаци.Description Carp Риболов Мамка Случај е совршен за сите видови на риболовен прибор организаторот.Риболов Справи Кутија е одличен подарок за фишер човек, и се идеални за Крапот, Груб и Морето Риболов додатоци за складирање.Направи риболов додатоци чување може да биде полесно и високо ефикасно.Features Carp риболов мамка кутија-Боја : Зелена.-Материјал : ПП се пластика, гума. Големина на : S. S : 17x4.5cm/6.69x1.77inch, внатрешна големина : 16x4.2cm/6.3x1.65inch.М : 17x6.5cm/6.69x2.56inch, внатрешна големина : 16x6.1cm/6.3x2.4inch.L : 17x8.5cm/6.69x3.35inch, внатрешна големина 16x8.2cm/6.3x3.22inch.Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала 1-3cm димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакет Including1 * Крап Риболов Мамка Кутија.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата