• Свеж
CaserBay Универзален Телефон да Ѕвони Носителот Прст Потпирачот 360° на Ротација Метален Прстен Зафат за Магнетни Автомобил Планината Компатибилен со Сите паметен Тел?

CaserBay Универзален Телефон да Ѕвони Носителот Прст Потпирачот 360° на Ротација Метален Прстен Зафат за Магнетни

DEN 191.76
Достапно е за нарачката

Стока

★【Мулти-Функции】Тоа Може Да Се Користи Како Телефон Зафат, Маса Потпирачот, Метална Плоча Може Да Биде Добро Во Прилог На Магнетни Телефон Автомобил Планината, Кои Ви Даваат Безбедно Возење Искуство.Лесно Да Се Примени : 1. (Препорачуваме Користење На Мазна, Сјајна Површина & Не за Текстура Површината или Силикон или Мека Површина) Нека Ѕвони Носителот Стојат Прикачите Телефонскиот За 24 Часа Пред да Го Користите. Ја Избрише Секоја Солза Од Нечистотии, Прашина На Задната Страна На Телефонот, Исушете Го Целосно.Ние Се Стремиме Да Ви Понудиме Најдобра Вредност И Услуга Е Можно. ★【Здрав Лепило】 3 M Лепило Е Исклучително важна тема, Која Цврсто Држете Вашиот Телефон & Спречи Можноста За Оставање На Телефон На Повеќе Наврати.) Производ Вовед : ★【Мулти-Функции】Тоа Може Да Се Користи Како Телефон Зафат, Маса Потпирачот, Метална Плоча Може Да Биде Добро Во Прилог На Магнетни Телефон Автомобил Планината, Кои Ви Даваат Безбедно Возење Искуство. (Не Може Да Се Користи За Безжично Полнење. ★【Ве Молиме Имајте Во Предвид】Ја Исчистите Површината Желба Област На Телефонот Со Користење На Алкохол, Да Се Отстрани Заштита На Филмот Во Прилог Пред Да Го Користите.(Препорачуваме Користење На Мазна, Сјајна Површина & Не за Текстура Површината или Силикон или Мека Површина) Нека Ѕвони Носителот Стојат Прикачите Телефонскиот За 24 Часа Пред да Го Користите.By Caser Bay Пакет Содржина : ★ 2 На Телефон да Ѕвони Држачот.Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1. Излупете Исклучување На Заштитната Хартија. ★【Високо-Квалитетни Материјали】Направен Од Високо-Квалитет Цинк Легура & Нерѓосувачки Челик.Цинк Легура Има Добра Еластичност & Отпорност На Триење.Превозот Од Нас : Објектот Ќе Брод Во Рок Од 1 Работен Ден По Потврдување На Уплатата. ★【Високо-Квалитетни Материјали】Направен Од Високо-Квалитет Цинк Легура & Нерѓосувачки Челик. Притиснете Прстен Носителот Против 30 Секунди.Нерѓосувачки Челик Е Здрав & Може да се Одржи На Прстен Цврсто, Нема да Биде Исчезнува.Ве Молам Дозволете Ми Да Знам Ако Имате Било Какви Прашања Во Врска Со Нашите Производи, Нашиот Тим Ќе Се Обезбеди Најдобра Услуга За Вас. Ве Молиме Да Го Избере Најдобриот Позиција Пред Ставање На.Компатибилен Со Сите Паметни Телефони. ★【Ве Молиме Имајте Во Предвид】Ја Исчистите Површината Желба Област На Телефонот Со Користење На Алкохол, Да Се Отстрани Заштита На Филмот Во Прилог Пред Да Го Користите. Тоа Може Да Не Работи Добро Со Испрскаат Гума Масло / Нерамна /Мат Телефон Случај.★【Вредност Пакет】2 На Телефон Да Ѕвони Носителот, Компатибилен Со Сите Паметни Телефони.Цинк Легура Има Добра Еластичност & Отпорност На Триење.Нашата Посветеност Кон вас : Вашето Задоволство Се Многу Важни За Нас. 360° На Ротација & 180° Флип Се Направи Повеќе Флексибилни & Погодно Да Ви Обезбеди Со Прилагодливи Агол На Гледање. ★【Здрав Лепило】 3 M Лепило Е Исклучително важна тема, Која Цврсто Држете Вашиот Телефон & Спречи Можноста За Оставање На Телефон На Повеќе Наврати.Било Која Цел Примени За Време На Викенд Или На Било Кои Државни Празници Ќе Брод Следниот Работен Ден.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата