• Свеж
XLEIQUISHJ Ракав даска за Пеглање Облека, Облека Steamer Железо Табела Рек Отпорни на Топлина Ракавица рачен Мини Пеглање Подлога Пеглање Ракавица WFTHOD (Боја : C)

XLEIQUISHJ Ракав даска за Пеглање Облека, Облека Steamer Железо Табела Рек Отпорни на Топлина Ракавица рачен

DEN 2001.60
Достапно е за нарачката

Стока

Дизајниран за лесно пеглање, пеглање ракави, јаки, итн.Големи областа на дизајнот, поголем од просечен човек дланка, погоден за широк спектар на луѓе.Висока температура отпорни изолација памук.Материјал : Полиестер, сунѓерот, mesh Color : Сива, розова, сина, светло grey Size : Прибл. 25cm x 15cm x 3.5 см(1 инч =25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен).

Особините

Најдобрите понуди во категоријата