• Свеж
К КУЛ Pterosaur Windproof Ashtray со Флип Капак за Цигара Метални Преносни Пушењето Тутун Ashtray Затворен Отворено, Ракотворби се Зголеми Модел Елегантен Подарок за Жените и Мажи?

К КУЛ Pterosaur Windproof Ashtray со Флип Капак за Цигара Метални Преносни Пушењето Тутун Ashtray Затворен Отворено,

DEN 407.76
Достапно е за нарачката

Стока

Дизајн : Тоа е толку симпатична pterosaur со роза шема, тоа е корисно за пушење мажи и жени, тоа е многу практично ashtray, само големината имате во вашата рака, и квалитетот е многу издржливи , прекрасен изглед може да се користи за декорација премногу.освен држи пушки и пепел, исто така, може да биде како накит држачот за клучеви, држач, монета банкар и така натаму.светло до вашето место со чуден втиснување на моделот.Посебен complients подарок за Роденден, Годишнини, Партија.Големина : 4.2"x4.2"x4.9", Околу тежина : 450g(0.9 lb).убаво големина и тежина, здрав елегантен преносни за вашата маса врвот домаќинство, усните можат да се преземат, освен, лесно да се носат и чиста.на ashtray е многу практичен и функционален, убава и функционална не само за пушачите.рачно изработени кул gadgets, како вашиот совршен ashtray, Уникатен windproof полу-затворен капак на дизајнот да се задржи пепел од дува од страна на ветрот, погоден за надворешна и внатрешна употреба.Материјал : Премиум Нови Цинк Легура , filigree т чисти со напорна работа, да се избегне гребење на површината.Ве молиме имајте во предвид дека ќе има некои боја разлики бидејќи ситуацијата на екранот покаже.Во однос на големина, како што е рачно изработени, 1~2cm грешки ќе биде разумно и прифатливо.На ashtray е направен од премиум цинк легура, Тоа е многу стилски, удобен и многу практични, како и.Можете да го користите како ashtray, исто така, се користат како дома декоративни.тоа е со зглоб флип капак капа и го задржува пушењето пријатели скриени далеку, како ashtray без око резултат.прекрасна врежана се зголеми и pterosaur шема топката ashtray дизајн.Тоа е издржлив и здрав, тешки, Изолира smoky мирисот на отпушоци од цигари.Капакот запира пепел излезе и помалку пушат циркулацијата, го намалуваат мирис за вашиот простор.Кога ќе им помогнам на дното на капакот лесно, тогаш внатре ззп ќе флип надвор.Покрај тоа, капа може да се одземени, лесен за чистење.На зглоб завртува голема, својата отвори добро.Вие дури и не треба да се стави вашиот пушки надвор, само флип капа и сте го направиле.Својот здрав и не е премногу голема.криење на вашиот пушењето пепел или пушки многу добро.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата