• Свеж
200pcs М3 Месинг ќор-сокак не ' Рѓосувачки Челик Завртки Орев во Собата, PCB Хексадецимален Машки Женски Навој Изолација Завртки Орев Асортиман DIY Сет за матичната Плоча(

200pcs М3 Месинг ќор-сокак не ' Рѓосувачки Челик Завртки Орев во Собата, PCB Хексадецимален Машки Женски Навој

DEN 419.76
Достапно е за нарачката

Стока

ВИСОК КВАЛИТЕТ МЕСИНГ и НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК за трајни и долг животен век.НЕ BUR Добро произведени површината, не штети и се чувствува сосема удобно.WATERPOOF и ЛЕСНО да се ЧИСТИ-со добра топлинска спроводливост се ' рѓа отпорни и лесно да се чисти, можете едноставно да се исчисти ги со крпа.Оваа група ги вклучува Женско-Женско, Женско-Машко standoffs во различни големини, завртки и навртки.Широко се користи во машинската индустрија, електронската индустрија, мерна опрема, електрична опрема, медицинска опрема, комуникации, автомобилската, инженеринг машини, електрична енергија и други области.Ќор-сокак е fastener што се користи за да се создаде простор помеѓу два објекти, често правилно позиција нив.Во светот на електронски компоненти и електронски хардвер, standoffs обично се користи за да простор кола, панели, врати, или брзини.Женско-Женско, Женско-Машко standoffs на различни големини, завртки и навртки се сите вклучени во овој сет.Спецификации : Главен Материјал : Месинг ,од не ' Рѓосувачки Челик Сет На : Женски-Женски Standoffs : 10pcs x M3*5mm,10pcs x M3*10мм,10pcs x M3*15mm,10pcs x M3*20mm M3*6mm Завртки x 60pcs Машки-Женски Standoffs : 10pcs x M3*5+6mm,10pcs x M3*10+6mm,10pcs x M3*15+6mm,10pcs x M3*20+6mm М3 Ореви x 60pcs Кутија Големина : 13 х 6.5 х 2.3 см / 5.11 x 2.56 x 0.9" Set Б : Жена-Жени Standoffs : 10pcs x M3*6mm,10pcs x M3*10мм,10pcs x M3*15mm,10pcs x M3*20mm M3*6mm Завртки x 60pcs Машки-Женски Standoffs : 10pcs x M3*6+6mm,10pcs x M3*10+6mm,10pcs x M3*15+6mm,10pcs x M3*20+6mm М3 Ореви x 60pcs Кутија Големина : 13 х 6.5 х 2.3 см / 5.11 x 2.56 x 0.9" Пакетот Вклучува : 1 сет x ќор-сокак Асортиман.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата