• Свеж
Исклучителна Токи Назад Клип, Квалитет на Метал Услуга Живот 931.5 cm/3.541.180.59 во Појас Holster Клип со Пластични за полнење за Motorola Rdu2020 Rdu2080d Rdu4100

Исклучителна Токи Назад Клип, Квалитет на Метал Услуга Живот 931.5 cm/3.541.180.59 во Појас Holster Клип со

DEN 182.16
Достапно е за нарачката

Стока

Исклучителен изглед, Тоа совршено се вклопува со вашата машина.Заедничката со трупот на авионот е направен од висок квалитет на метал.Назад клип површина е направена од еколошки материјали.Висок квалитет, цврсти и издржливи, долг животен век.Погодни за полнење за Motorola RDU2020, RDU2080 D, RDU4100, RDU4160 D, RDV2020, RDV2080 D, RDV5100, CP110. 1. Исклучителен изглед, Тоа совршено се вклопува со вашата машина. 2. Заедничката со трупот на авионот е направен од висок квалитет на метал. 3. Назад клип површина е направена од еколошки материјали. 4. Лесен и лесно да се носат. 5. Висок квалитет, цврсти и издржливи, долг животен век. 6. Погодни за полнење за Motorola RDU2020, RDU2080 D, RDU4100, RDU4160 D, RDV2020, RDV2080 D, RDV5100, CP110.

Особините

Colour:
Black
Material:
ABS
Applicable models:
for Motorola RDU2020, RDU2080D, RDU4100, RDU4160D, RDV2020, RDV2080D, RDV5100, CP110
Size:
about 9*3*1.5cm/3.54*1.18*0.59in
Package List:
1 * Back Clip :

Најдобрите понуди во категоријата