• Свеж
Yiju Занает Jingle Bells Божиќ Синџир Pendant DIY Милениче Бел Избрани Бои & Големини - 220pcs 6~12mm, како што е опишано

Yiju Занает Jingle Bells Божиќ Синџир Pendant DIY Милениче Бел Избрани Бои & Големини - 220pcs 6~12mm, како

DEN 191.76
Достапно е за нарачката

Стока

Количина : 500pcs/ 300pcs/ 150pcs/ 100pcs/ 220pcs.Прекрасен звук - Божиќ ѕвона секогаш бидете jingling, придружни ќе пее на Jingle Bells.Шарени Jingle Bells собата во црвено, зелено, злато, и повеќе - божиќ декорација ѕвона.Одмор дома декор embellishments, Божиќ дома декорација, накит pendant, ѕид hangings подарок пакување, музика одлуки, одлична партија корист украси, DIY занает проект, порибување stuffers, костими и многу повеќе.Секој бел има виси кука на нејзиниот врв за бесење украс & направени од цврст метал, кој направи весели звук.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата