• Свеж
Кампусот Ранец Едноставен Цртан Филм Мачка Најдобри Училиште Торба Кул Неутрална За Момчиња Девојчиња 11.5x8x16 во

Кампусот Ранец Едноставен Цртан Филм Мачка Најдобри Училиште Торба Кул Неутрална За Момчиња Девојчиња 11.5x8x16

DEN 719.76
Достапно е за нарачката

Стока

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Големина на : 29.4x20x40cm/11.5x8x16 во, материјал : twill + плетенка + мрежа џеб.Удобни за носење, торба користи нашите поместена рамо ремени, поместена задниот панел и решетката се справи со дизајн за удобно сите-ден се носат.Сигурен ранец, силни и издржливи, персоналните сопствени модели, користењето на бои има детска чудо, целосно се одразува на имагинацијата и мода дух, и инспириран вашите деца да ги остварат своите соништа.Лесно да се организира, едноставен и лесен училиште торба, главната волумен џеб, 2 странични џебови, пред патент џеб, и 4 џебови внатре.Мазна патент е погоден за децата за да ја отворите и да ги затворите лесно.Празна торба може да издржи, торба е беспомошна, супер голем капацитет, трајни, удобно се чувствуваат, прилагодлив рамо, рака.Димензии : 29.4x20x40cm / 11.5x8x16 in Material : Twill + Ткаат + Мрежа Pocket Large капацитет, лесно да се организира, голем капацитет џеб, 2 странични џебови, пред zip џеб и 4 внатрешни џебови.Непречено патент е погоден за децата за да ја отворите и да ги затворите лесно.Торба е удобно, со нашите поместена рамо ремени, поместена задниот панел и решетката се справи со дизајн, удобно да се носат во текот на целиот ден long The празна торба може да издржи, торба е здрав, голем капацитет, силен и издржлив, да се чувствуваат удобно, прилагодлив рамо strap Reliable ранец, трајни и персоналните сопствени модели, употреба на боја и има произведено детска чудо, целосно се отелотворува фантазијата и модни дух, и инспириран деца да ги остварат своите соништа.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата