• Свеж
Замена USB Податочен Трансфер на Моќ Држачи за Полнење да се Користи Кабел за GreatCall Jitterbug Допир Touch2 Touch3 Jitterbug Smart Smart2 Jitterbug Флип Лесен-за-Користење Мобилен Телефон (5ft Цр

Замена USB Податочен Трансфер на Моќ Држачи за Полнење да се Користи Кабел за GreatCall Jitterbug Допир Touch2

DEN 180.00
Достапно е за нарачката

Стока

Компатибилен со Jitterbug Допир Touch2 Touch3 Jitterbug Smart Smart2 Jitterbug Флип Лесен-за-Користење Мобилен Телефон.(Не се Компатибилни Со Jitterbug 2 флип Jitterbug Smart3).Користете го овој USB кабел за се поврзете со вашиот компјутер за синхронизација и полнење, или за полнење со вашиот постоечки USB напојување адаптери.Синхронизирате и да префрлувате датотеки. [Она што ќе добиете] USB Кабел(1pack); должина на кабел : 5 ft (1.5 метри); 18-месечна гаранција.Замена USB Податочен Трансфер на Моќ Држачи за Полнење да се Користи Кабел за Jitterbug Допир Touch2 Touch3 Jitterbug Smart Smart2 Jitterbug Флип Лесен-за-Користење Мобилен Телефон (5ft Црна).

Особините

Најдобрите понуди во категоријата