• Свеж
CUZOW за Garmin Vivoactive 3 Бенд , Samsung Галакси Watch 4 Бенд Класичен 42mm/46mm Бенд, Галакси Активен 2 Види Бенд 44mm/40mm , Види Бенд за Галакси Watch 3 41mm за Жени Мажи

CUZOW за Garmin Vivoactive 3 Бенд , Samsung Галакси Watch 4 Бенд Класичен 42mm/46mm Бенд, Галакси Активен 2

DEN 119.76
Достапно е за нарачката

Стока

⌚【Одговара на Сите Часовници Со Широчина на 20mm】Го види бенд може да се користи да се замени за Samsung Галакси Watch 4 Бенд 40mm/44mm Класичен 42mm/46mm, Галакси Активен 2 Види Бенд 40mm/44mm,Галакси Watch 3 Бендови 41mm, Samsung Галакси Види 42mm Бенд, Samsung Опрема Спорт/s2 Класичен Бендови, за Garmin Vivoactive 3 Види Бендови, Forerunner 245/245 Музика/55 Бенд,Amazfit Bip Види Бенд,Gizmo Види Бенд,Ticwatch рака. ⌚【Уникатен Стил】Уникатни линии и контури додадете три-dimensionality на рака,кои го прават вашиот види рака различни од другите и на вашата види ќе полично. ⌚【Мека и Кожа-Friendly】непречено и hyposensitivity силикони рака носи крајната удобно носење искуство. ⌚【Трајни】CUZOW користи висока цврстина на силиконски материјал и здрав нерѓосувачки челик затворач материјал , кои се спречи рака кршење и го продолжи животот на watch бенд. ⌚【Лесно да се Инсталира】 бендови за samsung види доаѓа со watch гкл на двете страни, кои се заклучува врз види прецизно и сигурно.Лесно и директно инсталирање и едно копче отстранување.Одговара за 4.70 во-6.50 во (120mm-165mm) зглоб.Samsung Галакси Watch 4 Бенд 40mm / Samsung Галакси Watch 4 Бенд 44mm.Samsung Галакси Watch 4 Бенд Класичен 42mm / Samsung Галакси Watch 4 Бенд Класичен 46mm.Samsung Галакси Watch 3 Бендови 41mm.Samsung Галакси Види 42mm Бендови.Samsung Галакси Активен 2 Види Бенд 40mm / Samsung Галакси Активен 2 Види Бенд 44mm.Samsung Опрема Спорт Бенд / Samsung Опрема s2 Класичен Бендови.Garmin Vivoactive 3 Види Бендови.Garmin Forerunner 245 / Garmin Forerunner245 Музика/ Garmin Forerunner 55 Бенд.Amazfit Bip Види Бенд.Gizmo Види Бенд.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата