• Свеж
Jusy Паричникот Случај за iPhone 13, Вештачка Кожа Паричникот Случај за iPhone 13 со Држачот, Тенок Одговара Заштитни Случај за Мажи (Црна)

Jusy Паричникот Случај за iPhone 13, Вештачка Кожа Паричникот Случај за iPhone 13 со Држачот, Тенок Одговара

DEN 119.76
Достапно е за нарачката

Стока

【Компатибилност】Овој случај е само компатибилни со i Phone-от само 13.Ве молиме проверете го моделот на вашиот телефон пред купување. 【Вештачка Кожа & TPU Материјал】надворешниот слој на случајот е вештачка кожа и внатрешниот случај е TPU материјал.Дуото слој за заштита може да се заштити вашиот i Phone 13 од повеќето од дневниот капки, гребење и удари. 【Картичка Слотови & Пари Џеб】Постојат 3 картичка слотови и 1 парични џеб во овој случај која е доволна за повеќето од дневниот користи за лична карта, кредитни картички и некои cashes.Големината на случај може лесно се вклопуваат во џебови и чанти. 【Потпирач за Користење】случај може да се користи како потпирач кога уредот е поставен хоризонтално.Можете да уживате видеа и филмови во рака-бесплатен начин со овој случај. 【Услуги на клиентите】Jusy нуди 7*24 часа услуги на клиентите.Можете да се вратите и да се добие целосна наплата во рок од 30 дена, ако производот не е доволно за било која причина.Овој случај е само компатибилни со i Phone-от само 13.Ве молиме проверете го моделот на вашиот телефон пред купување.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата