• Свеж
Fftian Прашка Ранец, Здраво Летни Одмори Crossbody Рамо Градите Перниче За Патување Пешачење Секојдневен Daypack

Fftian Прашка Ранец, Здраво Летни Одмори Crossbody Рамо Градите Перниче За Патување Пешачење Секојдневен Daypack

DEN 431.76
Достапно е за нарачката

Стока

Повеќенаменски Прашка Торба : Стилски Прашка Секојдневен Торба, Направен Од Лесен, Издржливи, Водоотпорен Полиестер Висок Квалитет Печатени Ткаенини.Добро Навремено Отпор, Стои Тешка Против Носат & Солза Може Да Се Носи Околу, Погоден За Вашето Тело, Тоа Нема Да Се Меша Со Вашето Тело Кога Ќе Работат.Минималистички Прашка Торба Со Голем Капацитет : Телото Е 15.3 X 9.8 X 3.9 Инчен Вклучувајќи 1 Главниот Џеб, 1 Внатрешноста Складирање Торба, 1 Отворете Мрежа Странични Џебови, 1 Анти-Кражба Во Задниот Џеб, Постојат Две Виси Токи На Дното, Постои Мрежа Patch Џеб На Рака.Тоа Може Да Се Одржи Вашата Работи Како Чадор, Interphone, Таблети, Копчиња, Картички, Ткиво, Лаптоп, Книги, Облека, Мали Паричник, Закуски, Пенкала, Чаша Вода, Енергија Банка, И Така Натаму.Повеќенаменски Crossbody Торба : Се Носат Како Прашка Торба, Crossbody Ранец, Градите Торба, Рака Торба, Патна Торба, Гласник Торба, Секојдневен Daypack, Работа Или Бизнис Торба, Daypacks Или Секојдневниот Живот Торба, Погодна За Вежбање, Јога, Фитнес, Салон, Училиште, Пешачење, Трчање, Одење, Патување Или За Секојдневна Употреба, Само Еден Прашка Торба Ќе Ја Смирите Вашата Рака Слободни.Погоден За Повеќето Луѓе : Унисекс, Мажи Или Жени, Колеџ Студентите, Тинејџери, Канцеларијата На Работниците, Отворено Ентузијасти, Итн.Дизајниран За Удобност : Удобно Прилагодливи Рамо, Рака, Нема Повеќе Болка Вратот, Грбот & Рамениците Како Со Ранец!Ергономски Дизајниран, Поместена, Дише Рака Те Прави Заборавајте Сте Дури И Носи Оваа Торба, Можете Да Изберете Левото Рамо Или На Десно Рамо Според Сопствените Навики.Практичен Подарок : На Палки За Безбол И Цевки Облик Дизајн Infuses Прашка Торба Со Мода И Индивидуалност, Врз Основа На Функционалност.Ова Го Прават Тоа Многу Популарна За Улица Snap И Патување, Тоа Ќе Биде Совршен Придружник За Луѓе Кои Копнее За Мода И Спорт.Тие Се Идеални Подароци За Семејството Мажи Жени, Љубовници И Пријатели, Особено Housewarming, Годишнина, Роденден, Свадба, Денот на Вљубените, Празник, Свадба Партија, денот на Благодарноста, ноќта на Вештерките, Божиќ, Нова Година Е Ден, Денот на Мајката.Дали Сте Во Потрага За Еден Ранец Кој Може Да Се Земе Тоа Да Повеќето Места?rn Then Нашите Прашка Торба Ќе Биде Одлична Големина Торба За Вас Да се Патува, се Менуваат, Ден Крстоносните И Велосипедизам.Прилагодливи Satchel Рамо Strap Flexible Satchel Рамо, Рака Може Да Се Прилагоди Лабава Или Тесни.Совршено Се Вклопуваат За Вашиот Body Trendy И Oh-Така-Функционални, Нашите Торба Е Идеален За Секој Од Зафатени Со Професионалните, Мамо, Или Велосипед Messenger Или Отворено Ентузијаст.Мулти-Purpose Can Се Користи За Градите Торба, Прашка Торба, Патна Торба, Crossbody Ранец, Рамо Ранец, Секојдневен Daypack Featuring На Ергономски Дизајн, Овој Пакет Е Поудобно Да Tote Околу Од Тежок Ранец Дека Може Да Вирус Твоите Тело.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата