• Свеж
КООРДИНАТОР за Безбедност на Бебето Бања Играчки завршат Патка Лебдат Животинско Туш Играчки во Бања, Базен за Деца (Жолт) - А, 9.5x8.5х5.5cm

КООРДИНАТОР за Безбедност на Бебето Бања Играчки завршат Патка Лебдат Животинско Туш Играчки во Бања, Базен

DEN 1466.40
Достапно е за нарачката

Стока

Одличен за детска бебе капење време бања или базен вода играчка.Обезбедување на многу забава за бебиња капење и пливање време.Едноставно правец до knob, жолта патка навистина ќе пливаат во вода.Прекрасна жолта патка ќе се привлечат babys внимание.Направени од премиум пластика.Соодветна големина за малку раце да се сфати.Опис : - Убава жолта патка ќе се привлечат babys внимание. - Обезбедување на многу забава за бебиња капење и пливање време. - Едноставно правец до knob, жолта патка навистина ќе пливаат во вода. - Одлично за деца бебе капење време бања или базен вода играчка. - Направен од премиум пластика.Соодветна големина за малку раце да се сфати.Големина на Табела : прибл. 9.5x8.5х5.5см/3.74x3.34x2.17inch Package Вклучува : 1 Парче завршат Пливање Патка Бања Toys Note : Бои може да бидат различни, поради различни monitor display.Ве молиме оставете малку разликата во големината поради прирачник за мерење.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата