• Свеж
TenDollar Точка Исцелување Нерегуларни Природен Камен Pendant Кварц Ѓердан Шарени Камен Од TenDollar

TenDollar Точка Исцелување Нерегуларни Природен Камен Pendant Кварц Ѓердан Шарени Камен Од TenDollar

DEN 837.60
Достапно е за нарачката

Стока

Точка Исцелување Нерегуларни Природен Камен Pendant Кварц Ѓердан Шарени Камен Од Ten Dollar.Материјал : Природен Камен & Легура.Должина : Околу. 70cm + 5cm / 27.56 во + 1.97 во.Pendant облик : Неправилни.Пакет се вклучени : 1 x Ѓердан(во меур торба).Моден дизајн и да ви домот Pendant облик : Неправилни Најдобриот подарок за вашите пријатели и семејството Должина : Околу. 70cm + 5cm / 27.56 во + 1.97 во Материјал : Природен Камен & Легура Боја : Како на сликата 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Пакет се вклучени : 1 x Ѓердан(во меур торба) Внимание : бидејќи е природен камен, па облик на ѓердан pendant е нередовно се Должи на светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме оставете малку боја разлика и 1-2cm мерка грешка.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата