• Свеж
Десната Страна Контролер Силикони Проводници Гума Копчето Влошки за WII Замена на Делови (3 во 1)

Десната Страна Контролер Силикони Проводници Гума Копчето Влошки за WII Замена на Делови (3 во 1)

DEN 1804.80
Достапно е за нарачката

Стока

Сосема Нов , Висок Квалитет.Компатибилен со : WII Контролер.Материјал : Силикон.Пакетот Вклучува : 1 Сет Гумена Подлога (3 во 1).Меки копчиња служи како проводници влошки ставени под Десната Страна Контролер Копчиња.Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата