• Свеж
12pcs Шарени Carabiner Алуминиум Завртка Заклучување Пролет Клип Кука Отворено D Облик Keychain Тока за Кампување, Планинарење, Риболов(Случаен Боја)

12pcs Шарени Carabiner Алуминиум Завртка Заклучување Пролет Клип Кука Отворено D Облик Keychain Тока за Кампување,

DEN 1444.80
Достапно е за нарачката

Стока

Пакување : 12pcs вклучени.Материјал : алуминиум Големина : 46mm(L)*23mm(W).Избрани боја и ќе се испрати во случаен избор.D-Облик Carabiner може да се користи како рачка или закачалка.Одлично за надворешна активност, кампување, риболов, пешачењето, патуваат, keychain итн.Пакување : 12pcs вклучени Избрани боја и ќе се испрати во случаен избор.Одлично за надворешна активност, кампување, риболов, пешачењето, патуваат, keychain итн.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата