• Свеж
Yepmax Гроздобер Џеб Фото Албуми за 5x7 Фото Браун

Yepmax Гроздобер Џеб Фото Албуми за 5x7 Фото Браун

DEN 614.16
Достапно е за нарачката

Стока

Материјал : ПП;имитација на кожа.Страници : 50 транспарентни листови/ Задржете 100pcs отпечатоци во 7 X 5 Инчи.Покрие Големина : 8 X 6 Инчи(20.5 CM X И 17,5 СМ X 6 CM).Божиќ подарок/ персоналните подароци / годишнината подароци / Валентин Подароци / ден на мајката подароци / подароци за таткото / бебе туш подароци / роденденски подароци / свадба гостин книга.Да се направи подарок значајно, направете го тоа сами може да биде одлична идеја.И постојат сеќавања што ние можеби ќе сакате да се задржи, да се чува, да споделувате со семејството mumbers, пријатели, rocords дека во фото албуми, оркестарот со раце,која ќе стане посебна збирка.За креативно спомени со DIY фото албуми, ги собереш на happinest, повеќето радосен,незаборавен моменти, кои се снимени на отпечатоци, оркестарот со scrapbooking резерви ние внимателно одбрани, дојде со нашите најинтимното мисли и чувства, нека биде прекрасен и скапоцен подарок!Подарокот може да се користи за годишнината / персоналните / валентин ден / татковци дена / роденден / божиќ ден / бебе туш / мајки ден.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата